Kerko ne faqe


Kontakte

TELEVIZIONI

O

  • Ora News - Televizion informativ ka filluar transmetimet ne vitn 2006 ne kanalin 48 UHF dhe frekuencen 687.25 MHZ. Nga data 25 gusht 2008, Televizioni "Ora News" eshte pjese e platformes "DigitAlb", ne paketen e transmetimeve tokesore (kanali 32) dhe satelitore (kanali 44).
  • Opinion - Emision nga Blendi Fevziu. Emisioni politik me i ndjekur dhe me i preferuar ne ekranet shqiptare. Arena e politikes shqiptare, ne vitin e tij te 12-te televiziv. "Opinion" eshte i njohur shume per debatet e drejtperdrejta politike qe ka transmetuar qe ne vitin 1997 ne TVSH si "E diela Debat" dhe me tej, pas kalimit ne Tv Klan. Ne sesonin televiziv 2008/9, “Opinion” vjen ne kater takime cdo jave – e hene, e marte, e merkure dhe takimi tradicional i te ejntes mbrema.