Kerko ne faqe


Kontakte

TELEVIZIONI

B

  • BLUE JEANS - Show i perjavshem muzikor qe sjelle ne nje version teresisht informal personazhe te ndrysheme, te cilet flasin e diskutojne per muziken me optiken e tyre. Ky program eshte nje prodhim i Top Channel dhe prezantohet nga Alban Dudushi.
  • BLUE - Emision i ideuar dhe i drejtuar nga Bledi Strakosha. Ne qender te emisionit jane figura te njohura publike ne vend, te cilet do te rrefehen perpara kameres per te gjithe publikun dhe fansat e vecante. Ky emision trasmetohet çdo te diele ne ora 23.35 ne KLAN 
  • BBF - Televizioni i pare muzikor shqiptar i cili transmeton vetem muzike shqiptare te te gjitha rrymave.
  • BEAUTIFUL - soap-opera me e shikuar ne bote, seriali me i gjate, me i kushtueshem dhe me fashion i te gjitha koherave. Soap-opera amerikane qe ka bere epoke ne historine televizive boterore qe nga 23 mars 1987 dhe ka nje audience mesatare prej 26.2 milione shikues ne 110 vende ku shfaqet akualisht (ne Shqiperi KLAN). Saga televizive e familjes Forrester dhe asaj Spektra, dy rivale te perjeteshme ne boten e magjishme te modes amerikane.
  • BY PASS SHOW -  Cdo te diele (ne VIZION PLUS ora 20.10) nen nje optike satirike, permes se ciles mund te shohesh gjithcka dhe te komentosh cdo gje, sharmi i spikatur dhe karizmatik i Agim Bajkos do te sjelle tek ju lajme, fenomene dhe dukuri, personazhe Vip, te fshehta e te pathena, gjithcka me synimin e vetem te godase dhe thumboje fort ngjarje apo dukuri qe edhe pse na revoltojne nuk gjejme guximin e duhur per ti denoncuar.